LEBA – stanowimy dopełnienie!

LEBA - STANOWIMY DOPEŁNIENIE!

Oferujemy dodatki do mebli charakteryzujące się najlepszym stosunkiem ceny do jakości!

Firma LEBA powstała w 1996 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako hurtownia mebli. Z biegiem lat, ze względu na wymogi i zapotrzebowania rynku, swoją ofertę zaczęła rozszerzać o akcesoria do mebli.


Początkowo oferta akcesoriów meblowych obejmowała jedynie podstawowe towary, takie jak prowadnice, uchwyty meblowe, wkręty i śruby łączące, stanowiące swojego rodzaju części zamienne lub uzupełniające do sprzedawanych mebli. W 2002 roku, nastąpiła pełna przemiana działalności i w miejscu sprzedaży mebli firma LEBA zajęła się profesjonalną sprzedażą akcesoriów meblowych.

Nabyte w ciągu wielu lat doświadczenie pozwoliło nam nieustannie wzmacniać swoją pozycję na rynku, w ciągu czego LEBA stała się cenionym dostawcą rożnego rodzaju komponentów meblowych na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Główna działalność firmy LEBA obejmuje zaopatrzenie fabryk i hurtowni w akcesoria meblowe pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Zmiana profilu działalności nie wpłynęła na skład kierownictwa, które od początku tej działalności jest takie samo. Od roku 2005 staliśmy się również importerem akcesoriów meblowych z Chin i Tajwanu, które są sprzedawane pod mocno rozpoznawalną marką LB, która charakteryzuje się niską ceną i wysoką jakością.