LEBA – stanowimy dopełnienie!

LEBA - STANOWIMY DOPEŁNIENIE!

Oferujemy dodatki do mebli charakteryzujące my cultural identity essay example się najlepszym stosunkiem ceny do jakości!

Firma LEBA powstała w 1996 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako hurtownia mebli. Z biegiem lat, ze względu na wymogi i zapotrzebowania rynku, swoją ofertę zaczęła rozszerzać o akcesoria do mebli.


Początkowo oferta akcesoriów meblowych obejmowała jedynie podstawowe towary, takie jak prowadnice, uchwyty meblowe, wkręty i śruby łączące, stanowiące swojego rodzaju części zamienne lub uzupełniające do sprzedawanych mebli. W 2002 roku, nastąpiła pełna przemiana działalności i w miejscu sprzedaży mebli firma LEBA zajęła się profesjonalną sprzedażą akcesoriów meblowych.

Nabyte w ciągu wielu lat doświadczenie pozwoliło nam nieustannie wzmacniać swoją pozycję na rynku, w ciągu czego LEBA stała się cenionym dostawcą rożnego rodzaju komponentów meblowych na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Główna działalność firmy LEBA obejmuje zaopatrzenie fabryk i hurtowni w akcesoria meblowe pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Zmiana profilu działalności nie wpłynęła na skład kierownictwa, które od write my essay for me cheap początku tej działalności jest takie samo. Od roku 2005 staliśmy się również importerem akcesoriów meblowych z Chin i Tajwanu, które są sprzedawane pod mocno rozpoznawalną marką LB, która charakteryzuje się niską ceną i wysoką jakością.